Modele szybowców allegro

Modele szybowców allegro

Zalecany dla początkujących modelarzy, Pozwala rozwinąć umiejętność budowy modeli latajacych. Modèle nie aucune klejenia. Możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o Ile Sprzedający dopuszcza zwrot Tego Towaru w ramach de la deté. W takim oynatıcı należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym. Modèle wykonany z bardzo wytrzymałej pianki EPP, nie straszne MU zderzenia z murem, betonem itp. Sprzedam piękny modèle szybowca Salamandra w skali 1/4, 3,2 m. modèle został zbudowany przez doświadczonego modelarza, dzielone skrzydło, w modelu zamontowany jest wyczep do holowania i hamulce aerodynamiczne, zamontowane są wszystkie Serwa. Jest przygotowany do Lotu Trzeba jedynie wymienić orczyk na wysokości serwie. W razie abréviations pytań 501710406 modèle rzutka szybowca SZD-50-3 PUCHACZ o rozpiętości 390 mm wykonany z depronu. Może wykonywać Loty na Hali, Jak również na powietrzu wolnym. Przemyślana Konstrukcja Łączy prostotę budowy z niską masą je dobrymi właściwościami lotnymi.

Lien do aukcji Allegro: http://allegro.pl/szybowiec-jantar-2b-i4156482879.html W skład modelu wchodzi:-części z depronu-gumka-Plastelina-instrukcja obsługi Czas na zwrot 14 DNI zwrot:-konsument Może zrezygnować z zakupionnier Go towaru bez podania przyczyny w dostarczony 14 DNI OD daty odebrania przesyłki, Pod warunkiem, że nie był sur Używany oraz nie jest w żaden sposób zniszczony (zgodnie z ustawą z 2 Marca 2000 Roku «o ochronie niektórych Praw konsumentów, oraz o sprzedaży konsumenckiej»). -OD daty Mieczysława o odstąpieniu OD wykonywania Masz kolejne 14 DNI kalendarzowych na odesłanie towaru. -Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie Nam zakupionnier Go towaru, Pod warunkiem że zwracane produkty są w stanie niezmienionym, Chyba że zmiana była KONIECZNA w granicach Zwykłego zarządu, co oznacza, że w celu sprawdzenia charakteru, Cech i funkcjonalności produktu klient Powinien obchodzić się z produktem i sprawdzić Go tylko w takim zakresie, w Jakim Mógłby à zrobić dokonując zakupu w Kłodzkie stacjonarnym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu, wynikiem bĩące łączyć z niego w sposób wykraczający Poza Konieczny do charakteru stwierdzenia, Cech i funkcjonowania produktu. W oynatıcı przesłania towaru w nieoryginalnym lub uszkodzonym opakowaniu, OD kosztu zwrotu zostanie odjęta Kwota w wysokości 10% wartości zwracanego produktu. Produkt należy Odesłać wraz z kompletem dokumentów. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu oraz wypełnionego formularza odstąpienia OD wykonywania zawartej na odległość. -Koszt odesłania ponosi kupujący, Firma nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Zwrot kosztów zamówienia nastąpi w dostarczony 14 DNI OD odstąpienia OD wykonywania zawartej na odległość.

-Prosimy o poinformowanie NAS Mailem o zwrocie towaru oraz włożenie do paczki Pisma z rezygnacją oraz numem konta do zwrotu Pieni, ZY, nie przyjmujemy paczeK niewiadomego pochodzenia. -Zwroty prosimy kierować wyłącznie na adres: Martius Marcin Grzesik Złota woda 44 26-025 Łagów W dziale MODELE RC znajdziesz Gotowe MODELE en RTF Bądź versions Kit i PNP. Posiadamy także Wiele podzespołów i części Jak Drobnica modelarska-zawiasy, zawleczki e-clips, snapy kulowe, popychacze, wkręty dociskowe, mocowania bowdena i inne. Niezbędna elektronika Jak réglementation, stabilzatory, kamery, przewody również są Dostępne. Dział Ten Całkiem niedawno został poszerzony także o samochody RC, czołgi zdalnie sterowane, łodzie RC je żaglówki, które są Świetną zabawą Zarówno dla dzieci Jak je dorosłych.